Новий рік в Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учителі зароблятимуть щонайменше 3900 гривень
11.01.2017
Презентація “Національно-патріотичне виховання”
25.02.2018

Новий рік в Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Одним із найбільш очікуваних зимових свят є Новий рік — пора привітань, подарунків та незабутніх вражень. У шкільному житті Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ця подія займає ключове місце, адже за масштабом вона є однією з найбільших.
За традицію, до відзначення Нового року долучилися  всі класи, які не тільки підготували святкові вистави, а й прикрасили свої класи.
Розпочалася підготовка до дійства 27 грудня, коли старшокласники прикрасили головну новорічну ялинку та  спортивний зал. Саме свято відбувалося в три етапи.
Учні готували привітальні листівки. У холі, біля входу,  для підтримання святкової атмосфери встановили ще одну  ялинку, яку нарядили  учні 6 класу зі своїм класним керівником. Чудову ялинку, виготовлену своїми руками,  створили вихованці ГПД з вихователями.
Активною допомогою юним акторам сприяли класні керівники та музичний керівник. Діти старанно виконали свої ролі, тому виступ кожного був неперевершеним, цікавим та унікальним. Для сюжету учні використали мотиви старих казок на новий лад.

Старшокласники позмагалися в конкурсно-розважальній програмі.
Присутні ,у залі, оплесками супроводжували кожен виступ.
Після закінчення привітань від старшокласників відбулася шкільна дискотека.
Святий Миколай та Зимонька обдарували всіх учнів солодкими подарунками.

Та головним сюрпризом свята була неочікувана зустріч з казковими персонажами.

Організатором такої зустрічі та проведення цікавих і веселих ігор була – Байдачна Олена Андріївна. Чудові костюми, створені її руками – це справжній витвір мистецтва. Шановна  Олено Андріївно, дякуємо Вам за співпрацю та створення чудового настрою не тільки дітям,  а й усім присутнім на святі. Нехай Ваша доброчинність дарує всім радість, а Вам -задоволення! З НОВИМ 2018 роком!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *